Word Surf - Word Game

Kelime Bulma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0 bytes
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici

Word Surf - Word Game indir. Hava Durumu kategorisindeki bu uygulama iPhone içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

iOS işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayacağınız Word Surf oyununda heyecan verici bir mücadeleye dahil olabilirsiniz. Oyunda kelimeleri bularak seviyelerin her birini tamamlamaya çalışacaksınız. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Word Surf oyununda kazanan kişi olmak adına taktiklerinizi kullanarak hızla ilerleme kat edebilirsiniz. Kelime bloklarının içindeki gizli kelimeleri bulup ödülleri toplamak için hızlı ve stratejik düşünmeniz gerekiyor. Her bir içeriği ile oyuncuların beğenisini kazanan Word Surf oyununda, özgün taktiklerinizi kullanarak çok daha uzun süre platformda zaman geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınız ve ailenizle günlük beyin jimnastiği yapmak için daha fazla beklemenize gerek yoktur.

Word Surf oyununu indirerek kelime bulma deneyimi yaşayabilirsiniz. Her an her yerde oynayacağınız Word Surf oyununda, kazanan kişi olmak için harflerin size anlatmaya çalıştıklarına odaklanın. Word Surf, zorlu ve bir o kadar da yaratıcı bulmacalara sahip platformlar sunar. Yaratıcı ve yepyeni bir kelime arama oyunu olarak sunulan Word Surf ile akıllı cihazınızda sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz. Uygulama mağazasının en çok indirilen oyunları arasında yer alan Word Surf sayesinde boş vaktinizi sıkılmadan geçirebilirsiniz. Hem ücretsiz he de bir o kadar heyecan verici içeriklere sahip olan Word Surf oyununda kazancınızı artırmak için kelimeleri bulmanız gerekecek. Kelime bloklarının içindeki gizli kelimeleri bulun ve seviyeyi tamamlayarak yüksek skor elde etmeye odaklanın.

Word Surf indir

Arkadaşlarınız ve ailenizle günlük beyin jimnastiği yapmak için çok daha verimli bir oyun deneyimi yaşamaya odaklanın. Kelime blokları içindeki gizli kelimeleri ortaya çıkarmak için kaydırarak yerlerini değiştirmeye odaklanın. Kelimelerin her birini kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Doğru harfleri kaydırdıktan sonra kelimeleri oluşturmaya başlayabilirsiniz. Zorlu ancak oldukça da heyecan verici özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Word Surf ile gelişim sağlamaya odaklanın. Harflerin birleşmesinin ardından yeni gizli kelimeler oluşacak. Kelimeleri arayın ve bulun, hepsini birleştirerek yeni kelime bulmaya odaklanın. İlk başta kolay ancak ilerleyen anlarda çok daha zorlu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Klasik kelime kaydırma oyunlarından sıkıldıysanız Word Surf yepyeni bir heyecan sunacak ve oyun alanında eşsiz bir performans sergilemenizi sağlar. Kelime oyunu oyuncuları tarafından sevilen, bağımlılık yaratan, beyni zorlayan oyun deneyimi yaşamak için taktiklerinizi kullanmaya odaklanın. Her bulmacanın bir konusu vardır. Söz konusu bu konuyla ilgili kelimeleri bulmak ve bulmacayı çözmek sizin göreviniz olacak. Siz kelimeleri bulup birleştikçe bulmaca çok daha basit bir hal alacak. Yüzlerce seviye ve binlerce kelime sizi bekliyor olacak.

Word Surf - Word Game indir